Úvod > Co chcete dělat? > Tretter´s Bar v Praze – koktejlové opojení
Gurmánská turistika

Tretter´s Bar v Praze – koktejlové opojení

Tretter's cocktail bar je asi jediným místem v Praze, kde si podává ruku dnešní doba s nostalgií 30-tých let Paříže či New Yorku. Hluboká červeň interiéru, na který je majitel patřičně hrdý, neboť ho sám navrhoval, baru dodává na opravdovosti.

Tretter´s bar v Praze, to je stylová hudba, dobové fotografie a interiér ponořený do hluboké bordó barvy. Vše dohromady evokuje náladu a atmosféru Paříže a New Yorku třicátých let minulého století. Svůj den si sem chodí prodloužit mnoho hostů ze světa politiky, obchodu, modelingu i z uměleckých kruhů.

Tretter´s bar je pokračováním rodinné barmanské a gastronomické tradice, která se v rodině současného majitele Michaela Trettera dědí z otce na syna již 90 let.

Těšit se můžete širokou škálu koktejlů a vín, dále pak na šampaňské, doutníky a skutečně odpočinkové prostředí…Každé úterý na vás čeká od 20 hodin Live Jazz v podání kapely Marka Šmause.

Je zde možné ochutnat na 150 klasických drinků, jakými jsou například Bronx či Martiny, ale i na 50 vlastních a originálních receptur. Mezi ně patří například Caipikahlua, která si již od počátku začala získávat své spotřebitele nebo nealkoholický nápoj Dr. Mattoni, který již řadu svých konzumentů dávno má.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021