!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování na Farmě Hamr v jižních Čechách
Ubytování

Ubytování na Farmě Hamr v jižních Čechách

Hamr nad Nežárkou je místo s historií sahající až do doby husitské, se zachovanými urbanistickými skvosty a nádherným okolím. Můžete se o tom přesvědčit na zdejší Farmě Hamr uprostřed krásné přírody jižních Čech, kde si užijete báječnou dovolenou.

120 km od Prahy směrem na České Budějovice, u Veselí nad Lužnicí v 15. století založené obci Hamr, č. p. 27, nalézá se přímo u řeky Nežárky Farma Hamr, kde se chovají anglonubijské kozy, vodní i hrabavá drůbež, králíci a morčata. Objevíte zde krásné místo uprostřed lesů, rybníků, cyklistických stezek a historických památek.

3 - 6 lůžkové pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchovým koutem a kuchyňskou linkou (varná konvice, mikrovlnná trouba, lednice) ve starobylé obci Hamr u Veselí nad Lužnicí. Možnost koupě domácích vajec, kozího mléka, sýrů a dalších faremních produktů. Na břehu Nežárky, vhodné pro rybáře, cyklisty, rodiny s dětmi, důchodce i party.

Koníčkem majitelů se stal chov anglonubijských koz, jejichž mléko je lahodné bez "kozího prku", část domu se staví jako minimlékárna a malá výrobna. Dělají se zde z vlastního mléka, sýry, jogurty, ale z vlastního chovu pochází také vejce, maso, zelenina, ovoce a bylinky.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 4. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Půjčovna  a penzion Vlkov

Půjčovna a penzion Vlkov

Vlkov, Jižní Čechy
Pension Na Soutoku

Pension Na Soutoku

Veselí nad Lužnicí, Jižní Čechy
Pension a restaurace Beseda ve Veselí nad Lužnicí

Pension a restaurace Beseda ve Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí, Jižní Čechy