Úvod > Aktuality > Fantastickou dovolenou zažijete v Chotěboři
Fantastickou dovolenou zažijete v Chotěboři
"> "> "> ">
Životní styl

Fantastickou dovolenou zažijete v Chotěboři

Vydáno 28. června 2019
Máte rádi sci-fi, fantasy a horory? Zavítejte do Chotěboře, která od 28. 6. do 7. 7. hostí již 23. ročník Festivalu fantazie. Svět fantazie, magie a vesmírných lodí přiláká každoročně tisíce lidí. Původně šlo o komorní akci hlavně pro čtenáře science fiction, dnes si zde najdou to svoje i příznivci filmů a seriálů, komiksu nebo her všeho druhu.
Komikon ChotěbořFestival fantazie je v ČR největší festival popkultury, zejména sci-fi, fantasy a hororu v hrách, filmech, seriálech, anime, comicsech, knihách. Letos již 23. ročník přináší zajímavé hosty, 1500 pořadů a další vylepšení organizace a služeb.

A co na festivalu uvidíte? Seriály, filmy, knihy a hry zaměřené hlavně na sci-fi a budoucnost, fantasy a horor, mytologii a historii, ... Hra o trůny, Star Trek, Star Wars, Pán prstenů, Harry Potter, Britcon, Zeměplocha... to je pouze zlomek zábavy festivalu. Filmy a seriály včetně anime; počítačové, deskové, na hrdiny, karetní a hudební hry a turnaje; besedy, přednášky a soutěže; divadelní představení, výstavy a koncerty, venkovní a aktivní program... Festival fantazie má nejbohatší program z obdobných akcí ve světě!

Přijeďte do Chotěboře strávit začátek prázdnin plný fantazie a odvezte si nezapomenutelné a neopakovatelné zážitky.

Další aktuality