Úvod > Aktuality > Hradecké koupaliště Flošna zahajuje letní sezónu
Koupalište Flošna nabízí návštevníkum 50 m plavecký bazén
"> Koupalište Flošna nabízí návštevníkum 50 m plavecký bazén "> Jedním z velkých lákadel je adrenalinová skluzavka Jump "> Hradecké koupalište Flošna je otevreno
Letní sporty

Hradecké koupaliště Flošna zahajuje letní sezónu

Vydáno 4. června 2021
I když letošní dlouhotrvající chladné počasí poněkud zbrzdilo otevření venkovních bazénů, od prvního červnového pátku je již koupaliště otevřeno a bazény se vyhřívají na 26 °C. Otevírací doba na koupališti je od 10 do 19 hodin. Přijďte si užít první letní dny na Flošnu!

Koupaliště FlošnaLetní koupaliště FlošnaHradci Králové zahájí letošní, již dvanáctou sezónu v pátek 4. 6. 2021 v 10 hodin. Bazény budou vyhřívány na 26 °C. Zahajovací otevírací doba bude v pondělí až pátek zatím od 10 do 19 hodin, v sobotu a neděli od 9 do 19 hodin. K prodloužení otevírací doby do 20 hodin dojde až podle dalšího vývoje počasí. Jakmile dojde k oteplení, otevře se v 6 hodin ráno i letní koupaliště. Zatím je pro ranní plavce ve všední dny otevřen krytý plavecký bazén na Eliščině nábřeží. Na Flošně budou v provozu od pátku i všechny skluzavky i tobogány.

Koupaliště FlošnaCeny vstupného pro letošní rok zůstávají stejné, jako v loňské sezóně. Celodenní základní vstupné pro dospělé bez čipových hodinek bude 150 Kč, s čipovými hodinkami 125 Kč. Celodenní zvýhodněné vstupné pro děti od 120 cm do 15 let, studenty do 26 let, seniory nad 62 let, držitele ZTP a ZTP/P bude 110 Kč, pro majitele čipových hodinek 85 Kč.

Od 16 hodin je cena vstupného snížena. Hodinové a dvouhodinové vstupné je pouze pro majitele čipových hodinek a také zůstává stejné, jako v minulé sezóně. Hodinové plavání pro dospělé je za 49 Kč a dvouhodinové za 79 Kč. Pro děti od 120 cm do 15 let, studenty do 26 let, seniory nad 62 let, držitele ZTP a ZTP/P je hodinové vstupné 39 Kč a dvouhodinové 59 Kč. Děti do 120 cm mají vstup zdarma. Rodiny s minimálně dvěma dospělými a jedním platícím dítětem mají 10% slevu na vstupné.
 

Slunění, plavecký bazén a vodní atrakce v areálu

Koupaliště FlošnaKe slunění můžete již nyní navštěvovat denně otevřenou Slunnou loučku vedle 50 m plaveckého bazénu na Eliščině nábřeží směrem k Šimkovým sadům.

Součástí areálu koupaliště Flošna je padesátimetrový plavecký bazén s pěti drahami, rekreační bazén s divokou řekou a masážními lehátky, adrenalinová skluzavku Jump, dva tobogány, z toho jeden dušový, které obtéká líná řeka a dětský bazén se dvěma minitobogány Kobra. Všechny bazény budou v hlavní sezóně vyhřívané na teplotu 26°C, veškeré atrakce jsou v ceně vstupného.

K aktivnímu pobytu na slunci slouží také dva kurty na plážový volejbal, který je v ceně vstupného, opalovat se dá i při hře stolního tenisu na horní terase. Pro děti je připraven dětský koutek se zastíněním, v němž jsou nejrůznější herní prvky.

Koupaliště Flošna v Hradci Králové

Koupaliště Flošna v Hradci Králové

Obyvatelé i návštěvníci Hradce Králové se mohou v horkých dnech osvěžit v novém plaveckém areálu pod širým nebem. Hradec Králové získal jedinečný sportovní a relaxační areál v bezprostřední blízkosti centra.

Další aktuality

30.7.
2021
Kde, kdy a proč se slaví Porcinkule?

Kde, kdy a proč se slaví Porcinkule?

Královéhradecko | Životní styl
30.7.
2021
Divadelní festival Jiráskův Hronov již začíná

Divadelní festival Jiráskův Hronov již začíná

Královéhradecko | Zážitky