Úvod > Aktuality > Na Jezeře v Poděbradech zažijete Barvy léta
Na Jezeře v Poděbradech zažijete Barvy léta
"> "> "> "> ">
Kultura

Na Jezeře v Poděbradech zažijete Barvy léta

  • Vydáno15. července 2021
Již 20. ročník Barev léta se uskuteční v sobotu 17. 7. 2020 opět v areálu Jezera Poděbrady. Jako vždy se můžete těšit na řadu československých hvězd. Vedle areálu je hned koupaliště Jezero, takže se můžete jít v případě přehřátí krásně ochladit! Letošní dramaturgie je opravdu pestrá a každý si zde zcela určitě najde to své. Těšit se můžete i na páteční večírek pro nedočkavé.
Jubilejní 20. ročník hudební přehlídky Barvy léta letos proběhne v sobotu 17. 7. 2021 v Poděbradech. V přírodním areálu na Jezeře si můžete užít nejen přední české hudební skupiny, ale i bohatý doprovodný program, páteční večírek pro nedočkavé, nebo vyhrát Magorovu desítku – běh pro děti i dospělé!

Do Poděbrad přijedou zahrát kapely: Tři Sestry, Wohnout, Vypsaná Fixa, Harlej, E!E, SPS, Pirates of the pubs a Maniac. Sobotní program začíná od 12:00 hodin.        

V pátek 16.7. od 20:00 bude ve velkém stanu v areálu Barev léta, připraven večírek pro nedočkavce, a to zcela zdarma. Těšit se můžete na set DJ Venovena Zmarchroba, který vám bude hrát k tanci a poslechu! Stánky budou samořejmě už fungovat, takže žízní a hlady trpět nebudete! Přespat můžete ve stanovém městečku, které je pro vás přichystáno též zdarma.
 

Co na vás na festivalu kromě hudby čeká?

Již druhým rokem je součástí doprovodného programu i běžecký závod Magorova desítka. Méně sportovně naladění uvítají na Barvách léta množství různorodých pokrmů z celého světa, dětský koutek, oddychovou zóna s čajovnou, stánky s merchem kapel, svítící a ozdobné doplňky, malování na tělo a nespočet dalších stánků, včetně výčepů a občerstvovacích míst.

Pro ty z vás, pro které bude návrat domů složitější, je možnost stanování po celou dobu akce v přilehlém stanovém městečku a to zcela zdarma. V den akce, tedy 17.7. bude stát vstupné 756 Kč.
Lázně Poděbrady – lázně se stoletou tradicí

Lázně Poděbrady – lázně se stoletou tradicí

Lázně Poděbrady jsou již více než sto let navštěvovanou destinací s mnoha možnostmi. Příjemné prostředí, poklidná atmosféra kolonády obklopená zelení parku, klidný břeh řeky Labe, stylové kavárny, prestižní kulturní či sportovní události jsou základem pro oblíbenost tohoto lázeňského města.

Jezero Poděbrady

Jezero Poděbrady

Koupaliště Jezero Poděbrady je přírodní areál u vytěženého pískového povrchového dolu. Areál se nachází skoro v centru a patří k němu parkoviště pro cca 150 vozů. V areálu se nachází přírodní nudistická pláž, sociální zařízení, sprchy, 5 barů s občersvením a pitím.