Úvod > Aktuality > Prohlédněte si korunovační klenoty českého lázeňství
Prohlédněte si korunovační klenoty českého lázeňství
"> "> "> "> ">

Prohlédněte si korunovační klenoty českého lázeňství

Vydáno 3. srpna 2020 Zážitky
Nenechte si ujít prohlídky nazvané Korunovační klenoty českého lázeňství v Mariánských Lázních. Jedná se o exkurzi historickou částí hotelu Nové Lázně v Reitenbergerově ulici. Návštěvníkům jsou výjimečně zpřístupněny unikátní historické prostory hotely hotelu, které nejsou běžně dostupné v době, kdy je hotel plně v provozu. Prohlídky se konají v určité dny, vždy od 10:00 do 11:00 hodin.
klenoty Mariánské lázněLéčebné lázně Mariánské Lázně, a. s. nabízí prohlídku "korunovačních klenotů" českého lázeňství - a to prohlídky historických částí hotelu Nové Lázně. Uvidíte klenoty z 19. století, jako jsou Římské lázně z roku 1892, královská kabina anglického krále Edwarda VII. a císařská kabina Franze Josefa I., unikátní historické chodby s kabinami uhličitých minerálních koupelí. Zažijete i prohlídku Společenského domu Casino s historickými sály.

Mariánské lázněProhlídnete si místa, kde se psala historie Mariánských Lázní, kde si užíval lázně anglický král Edward VII. V letech 1899 – 1908, ve své době nejmocnější panovník světa. Obdivujte interiéry i bazény Římských Lázní, či jedinečné prostory ve společenském „Kursaale“. Prohlídky probíhají 5., 8., 9., 12., 15., 16. a 19. 8. 2020. Sraz na prohlídky je 10 minut před začátkem na Spa recepci v Nových Lázních, vstupné stojí 100 Kč.
Nové Lázně Ensana Health Spa Hotel - Římské lázně v Mariánských Lázních

Nové Lázně Ensana Health Spa Hotel - Římské lázně v Mariánských Lázních

V hotelu Nové Lázně můžete prožít luxusní dovolenou se špičkovými službami, které jsou naprosto srovnatelné s těmi zahraničními. Vyzkoušejte koupání ve třech bazénech v originálních Římských lázních, které zdobí originální mramorové sloupy pocházející z roku 1896.

Další aktuality