!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Saunový svět v Aquacentru Bohumín zahajuje hlavní sezónu
Saunový svět v Aquacentru Bohumín zahajuje hlavní sezónu
"> "> "> ">
Lázně a wellness

Saunový svět v Aquacentru Bohumín zahajuje hlavní sezónu

Vydáno 5. září 2020
Pravidelná odstávka aquacentra, během níž se v září na několik dnů každoročně uzavírá bohumínský vodní svět, se letos nekoná. Kvůli koronavirové situaci zvládla společnost Bospor vypustit a vyčistit všechny bazény i whirpooly už v květnu. Nucenou pauzu v provozu využila také k renovaci saunového světa. Ten nyní zahajuje hlavní sezónu!
aquacentrum BohumínNouzový stav, který platil na jaře, využili v Aquacentru Bohumín ke generálnímu úklidu a opravám zařízení. Díky tomu není nutné aquacentrum v září uzavřít a tak si mohou návštěvníci prodloužit léto u vody. Venkovní plážoviště bude otevřené podle klimatických podmínek do konce září. Bazén mění od září prázdninovou provozní dobu na běžný režim, který počítá s dopoledním obsazením areálu školami.
 
bohumínAquacentrum současně zahajuje hlavní sezónu saunového světa. Od začátku září jsou v provozu všechny druhy saun včetně srubové, parní, sudové, dále infrakabiny či whirlpool. Oblíbené saunové ceremoniály budou probíhat od poloviny října, první podzimní saunová noc proběhne na konec října. Mezi novinky patří nové obložení vnitřní odpočívárny či renovovaná lehátka.

Cena za hodinu v aquacentru je 95 korun ve všední den, o víkendech 105 Kč. Otevřeno je ve všední dny od 6:00 do 7:45 a od 12:00 do 21:00, o víkendech od 8:00 do 21:00 hodin.
Aquacentrum Bohumín

Aquacentrum Bohumín

Koupání, uvolnění těla i mysli ve sportovním centru Bospor, které nabízí relaxaci a aktivity pro volný čas.