!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Prohlédněte si vzácné bonsaje na výstavě Floria v Kroměříži
Prohlédněte si vzácné bonsaje na výstavě Floria v Kroměříži
"> "> "> "> ">
Příroda

Prohlédněte si vzácné bonsaje na výstavě Floria v Kroměříži

Vydáno 22. září 2020
Od 25. do 27. září 2020 proběhne na Výstavišti Kroměříž celostátní prodejní výstava Floria Podzim – Bonsaj. Tradiční výstava určená nejen pro všechny zahradníky a zahrádkáře nabídne i výjimečnou expozici vzácných bonsají a kamenů suiseki. Kvůli současné hygienické situaci proběhne celá akce podle bezpečnostních pravidel farmářských trhů.
Na Výstavišti Kroměříž proběhne od 25. do 27. září 2020 celostátní prodejní výstava Floria Podzim – Bonsaj. Tradiční výstava určená nejen pro všechny zahradníky a zahrádkáře nabídne i výjimečnou Národní výstavu bonsají a suiseki České bonsajové asociace. Kvůli současné hygienické situaci proběhne celá akce podle bezpečnostních pravidel farmářských trhů.

Návštěvníci na výstavě nakoupí vše potřebné pro dům i zahradu od stovek prodejců z České republiky i ze zahraničí. Kromě tradičního prodeje rostlin, květin, stromů, keřů, zahradní techniky a dalších potřeb je připraven i doprovodný kulturní program, ve kterém vystoupí Stříbrňanka, Motýl Band CZ a Michal Tučný Revival band. Pod venkovními pavilony budou umístěny prodejní stánky výstava kaktusů, sukulentů a masožravých rostlin.
 

Celostátní výstava bonsají a suiseki bude v pavilonu B

výstava bonsajíCelý pavilon B bude zasvěcen mimořádné XXIII. Celostátní výstavě bonsají a suiseki. V pavilonu zhlédnete ojedinělou výstavu desítek bonsají a kamenů suiseki, budou zde probíhat komentované prohlídky i poradenská služba o pěstování bonsají. Nakoupíte zde vše potřebné pro pěstování bonsají včetně literatury, nářadí, keramiky a rostlinného materiálu.

Pro malé zahradníky bude otevřen i unikátní zábavní park Dětský svět Kroměříž s desítkami vnitřních i venkovních atrakcí pro malé i velké. Dospělí návštěvníci výstavy mají navíc vstup do Dětského světu zdarma.

Výstava bude otevřena každý den od 9:00 do 16:00 hodin, vstupné je 100 Kč.
Floria Podzim – Bonsaj 2021

24.9.
26.9.
Floria Podzim – Bonsaj 2021

Výstaviště Kroměříž zve ve dnech 24. až 26. září na 13. ročník celostátní zahradní prodejní výstavy - Floria PODZIM - BONSAJ 2021.

Dětský svět Kroměříž

Dětský svět Kroměříž

Unikátní zábavní park nabízí vyžití pro celou rodinu za jakéhokoli počasí.

Výstaviště Floria Kroměříž

Výstaviště Floria Kroměříž

Výstaviště Floria Kroměříž pořádá v průběhu roku výstavy a akce pro celé rodiny. Areál výstaviště se nachází na území bývalých Rybalkových kasáren v okrajové části Kroměříže.