Úvod > Aktuality > Zábavu plnou adrenalinu zažijete na Ladronkafestu
Zábavu plnou adrenalinu zažijete na Ladronkafestu
"> "> "> "> "> "> ">

Zábavu plnou adrenalinu zažijete na Ladronkafestu

Vydáno 10. září 2019 Letní sporty
Baví vás sport, tanec, malování, umění, soutěže, adrenalin nebo hudba? To všechno najdete v sobotu 14. 9. 2019 na jednom místě – v parku Ladronka v Praze 6 na největším festivalu volnočasových aktivit ve střední Evropě. Festival představí desítky volnočasových aktivit, které mohou uchvátit nejen teenagery a studenty. Už tak dost široká nabídka oblíbených sportů, her a činností, kterým se lidé ve svém volném čase věnují, každoročně narůstá! Na Ladronkafestu je navíc najdete všechny pěkně pohromadě a můžete si je k tomu zdarma vyzkoušet.

Již tuto sobotu 14. září 2019 odstartuje další ročník největšího festivalu volnočasových a sportovních aktivit ve střední Evropě – Ladronkafest. Pražský park Ladronka se promění v obrovskou hrací plochu, kde si spolu s vašimi dětmi vyzkoušíte to, co je nyní "in" ve světě sportu i zábavy. Čekají na vás kotvené lety s balónem s Baloon Adventures Prague, mezinárodní soutěž v Pole Battle League, lezecké kurzy, Czech Garrison (fanoušci s autenticky vypadajícími kostýmy "záporáků" ze světa Star Wars) nebo unikátní soutěž ve street workoutu.

Na podiu se můžete na vystoupení finalistů soutěže studentských kapel a rappera Cavaliera. Ladronkafest 2019 proběhne v sobotu 14. září 2019 od 11 do 20 hodin, vstup je již tradičně zdarma.
 

Let balonem, pole dance nebo golf

let balonemNa Ladronkafestu čekají děti zajímavé workshopy a nejrůznější sportovní a dovednostní soutěže. Zajímavostí letošního ročníku je možnost volného pádu nebo let horkovzdušným balonem. Pokud byste chtěli vyletět do nebe, zkuste horkovzdušný balón od Balloon Adventures Prague. Vyhlídka z kotveného balónu je jedinečná a let stojí 100 Kč/osobu.

Beat Up Calisthenics nabídne závod street workout a sets and reps, aktvity pro návštěvníky i parkour. Běžecká škola Prahy 6 se specializuje na organizovaný běh pro lidi a výuku techniky běhu. K dispozici budou i členové Golfového klubu GDSAP, kteří vám ukáží, jak začít s golfovou hrou. Klub Hirundo láká děti i dospělé na bojové umění Taekwondo. Strahov Gym se zaměřuje na vysoce intenzivní silové a kondiční cvičení. Chcete okusit akrobacii na tyči, tzv. pole dance? Nechte se okouzlit výkony soutěžících Pole Battle League a na stánku pražského studia Vertigo pole fitness si vyzkoušejte základní triky

Dále zde bude zastoupen TJ Sokol Břevnov, TJ Sokol Karate, TJ Tatran Střešovice nebo TJ. Sokol Praha – Hanspaulka.
 

Czech Garrison pro fanoušky Hvězdných válek

Star WarsCzech Garrison je české zastoupení 501. Legie v České republice. Sdružuje fanoušky s autenticky vypadajícími kostýmy "záporáků" ze světa Star Wars. Najdete mezi nimi všechny imperiální ozbrojené síly, lovce lidí, sithské lordy, stormtroopery, clonetroopery i řadové obyvatele Impéria - prostě "záporáky".

V parku Ladronka tak 14. září 2019 budete moci potkat temného Darth Vadera, Strormtroopery a další postavy z legendární filmové ságy.
 

Festivalové jídlo  zdravé a chutné

ladronka jídloZapomeňte na to, že na festivalech si obvykle můžete dát jen smaženého langoše a párek v rohlíku. Na Ladronkafestu letos najdete spoustu stánků, kde vám připraví chutné a přitom zdravé jídlo.

Ochutnejte bezlepkové, bezlaktózové, veganské a bezcukrové dobroty v Bezlepkově. Zahnat žízeň můžete bio limonádami od Limo Bohemsca, zastudena lisovanými sirupy od JsemPeckaSirupy nebo čerstvými jablečnými nepasterizovanými mošty Drykk. Sladkou tečkou mohou být poctivé domácí nanuky od Juicee.
Sportovně-rekreační areál Ladronka

Sportovně-rekreační areál Ladronka

Na Ladronce nedaleko Vypichi v Praze 6 můžete využít speciální stezky pro kola, in-line brusle a nachází se zde také nejdelší osvětlená in-line dráha v Praze (okruh dlouhý 4,2 km). Mimo to jsou zde k dispozici volejbalové kurty a beach fotbalové hřiště, půjčovna sportovních potřeb i restaurace.