Životní styl celá ČR

Jste úspěšní v práci, stíháte se bezchybně starat o rodinu a kamarádi si vás nemůžou vynachválit? A myslíte někdy také na sebe? Pokud ne, změňte to! Udělejte si alespoň malou radost procházkou městem, výletem na venkovskou farmu, víkendem ve wellness centru nebo návštěvou galerie.

Znáte hlavní zásady zdravého životního stylu? Víte, že mezi ně patří i optimismus a dobrá nálada?

Milujete moderní architekturu? Pak vyzvěte k tanci Tančící dům v Praze anebo se vydejte do Zlína obhlédnout Kongresové centrum, které navrhla Eva Jiřičná. Za československou fotografií 20. století a současnosti se vypravte do Muzea umění a designu v Benešově, na koncert nebo na výstavu si zajděte do pražské Galerie Rudolfinum. V Brtnici v Expozici Josefa Hoffmanna nahlédněte pod ruce jednomu z českých architektů a designérů 19. a 20. století, kávu si vychutnejte v pražském Design Hotelu Sax.

Celý popis
Plánujete svatbu? Poznejte ta nejlepší svatební místa roku!
20. leden 2020 14:00

Plánujete svatbu? Poznejte ta nejlepší svatební místa roku!

Plánujete letos svatbu? Pak by se vám mohly hodit tipy na nejlepší svatební místa roku. Ty každoročně vyhlašuje svatební magazín Marriage Guide a největší podzimní svatební veletrh Svatební Expo. Cílem soutěže je porovnávat a hodnotit místa, která nabízí možnosti uspořádání kompletní svatby a svatební hostiny. Inspirujte se tedy nejlepšími místy pro svatbu a zařiďte si tu svou tak, aby bylo všechno perfektní a abyste na ní rádi vzpomínali.