Úvod > Kam pojedete? > Praha > Praha
Praha
"> "> Nocní Hradcany "> Karluv most "> Certovka "> "> Orloj "> Sovovy mlýny "> "> Prašná brána "> Žižkovská vež "> Nový Svet "> pasáž Lucerna "> lanovka na Petrín "> Hartigovská cihelna "> 01-Zlata-ulicka "> 02-Vrtbovska-zahrada "> 03-Karluv-most "> 04-Tancici-dum "> 05-Staromestsky-orloj "> 06-Loreta "> 07-Zoo-Praha "> 08-Staromestske-namesti "> 09-Emauzy "> 10-Rudolfinum
+ Přidat foto

Praha

Historické centrum Prahy jezdí obdivovat celý svět, ale vyplatí se poznat i další části města. Vydejte se s portálem Kudy z nudy do míst, která nejsou tolik na očích a přitom by byla škoda je nenavštívit.
Pár inspirativních tipů jak poznat Prahu jinak než jako kolekci historických památek? Vyzkoušejte třeba ikonické náplavky Vltavy, Tančící dům anebo letohrádek Hvězda ve stejnojmenné oboře. Poznejte Vyšehrad, jedno z památných míst českého národa, a ochutnejte pivo z Břevnovského klášterního pivovaru sv. Vojtěcha, který je součástí nejstaršího kláštera u nás. Vydejte se na Černý Most, kde stojí rozhledna Doubravka, na procházku do Divoké Šárky nebo do Prokopského údolí, ochutnejte vínoGrébovky a užijte si umění starých mistrů i modernu ve sbírkách Národní galerie. Na rodiny s dětmi čeká pražská zoologická zahradalanovkou, zoo Mořský svět, Království železnic na Smíchově nebo největší evropské medúzárium.

Aktuality z oblasti

30. červenec 2021 13:00

Hradozámecká noc zavítá v sobotu i do Prahy

Praha 1
Hradozámecká noc, která letos proběhne v noci ze soboty 31. července na neděli 1. srpna 2021, představuje památky v netradiční době a s netradičním programem jako místa neustále živá, na něž má smysl se vracet. Letos se akce zapojí Chvalský zámek, Zahrady pod Pražským hradem a karlínská Ivalidovna.